جعبه هارد باکس یقه ای (سه قسمتی)

هاردباکس در حقیقت همان جعبه سخت است. این جعبه ها جلوه ای ویژه دارند که برای فروش بهتر محصولات به شما پیشنهاد می گردند. جعبه هارد باکس یقه ای ترکیبی از مقوای سخت و روکشی از جنس کاغذ چرم و یا دیگر تزیینات هست که برای زیباتر شدن محصولات شما بسیار ضروریست. برای سفارش جعبه هاردباکس یقه ای کافیست با آرباکس تماس بگیرید.

جعبه هارد باکس که برای بسته بندی محصولات استفاده می شود که از دو قسمت داخلی و روکش هارد باکس ایجاد شده است که به جعبه سخت هم معروف است.  جنس این نوع مقوا در شدت استحکام آن بسیار موثر است. جنس این جعبه ها  از مقوا می باشد که بنا به سلیقه و انتخاب سفارش دهنده می توان برای روی آن از روکش جنس کرافت، کاغذ سفید و یا روکش اختصاصی استفاده کرد. گاهی برای داخل هاردباکس از ابر یا مواد دیگر استفاده می کنند . جعبه هارد باکس یقه ای (سه قسمتی) یکی از انواع هاردباکس است که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

هاردباکس ها بر اساس تعداد قطعات تشکیل دهنده شان به چندین گروه تقسیم می شوند:

  • هارد باکس دو تکه درب و کف جدا
  • هارد باکس دو تکه متصل با عطف ثابت
  • هارد باکس درب متصل با عطف بازشو
  • هارد باکس درب متصل مگنتی
  • هارد باکس کشویی (با استپ و بدون استپ)
  • هارد باکس چهار تکه مدل یقه ای

انواع هارد باکس

جعبه هارد باکس یقه ای (سه قسمتی) :

جعبه هارد باکس یقه ای (سه قسمتی) برای بسته بندی ست های طلا و عطر از این جعبه استفاده می شود. این محصول دارای سه ضلع است که ظاهر جذابی را به جعبه می دهد. هزینه هارد باکس سه تکه نسبت به مدل های دیگر تا حدودی بیشتر است.

جعبه هارد باکس یقه ای (سه قسمتی)

هارد باکس تلسکوپی :

از دو بخش جدا تهیه شده و مانند جعبه بسته بندی گوشی آیفون در داخل یکدیگر قرار داده می شود. به منظور امنیت بیشتر در طراحی این جعبه، داخل آن را وکیوم می کنند.

 شیاردار :

دارای لبه هایی برجسته بوده که بخش بالایی  با آن چفت شده است. این نوع هارد باکس تقاضا و سفارش بالایی دارد.

جعبه سیگاری :

این هارد باکس از خاصیت لولایی برخوردار بوده و در سبک کلاسیک طراحی می شود.

 کتابی یا لپ تاپی :

هارد باکس لپ تاپی در زمان باز و بسته شدن مانند صحافی کتاب عمل کرده و برای قرار دادن لوازم بهداشتی لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.

هارد باکس چند ضلعی :

جعبه چند ضلعی یکی از محبوب ترین انواع هارد باکس بوده و در انواع و طرح های مختلف تولید می شود.  شما می توانید این محصول را در ضلع های کمتر یا بیشتر سفارش دهید.

تولید کننده هارد باکس" />