خانه » سوالات متداول

سوالات متداول شما

آرباکس، طراح و تولید کننده انواع هاردباکس

گروه تولیدی آرباکس به پشتوانه تجربه چندین ساله پرسنل مدیریتی و عملیاتی خود ، ” کیفیت بالاتر” و ” سرعت عمل ” را خط مشی امور قرار داده و طبق باور قلبی خود و نیز عملکرد سالهای گذشته با تاکید بر کیفیت و قیمت مناسب تولیدات، ما را به یکی از ارزشمندترین شرکای تجاری مشتریانمان در صنوف مختلف تبدیل نموده است.

تولید و فروش محصولات سپیدارکارتن به طور کلی در سه دسته زیر انجام می‌شود:

  • طراحی، چاپ و تولید انواع کارتن سه لایه و پنج لایه، جعبه و هارد باکس (جعبه سخت)
  • انواع چاپ فلکسو، لمینت و دایکات
  • خدمات حک و برش لیزری

شما می توانید در قسمت درباره ما با مجموعه آرباکس بیشتر آشنا شوید و یا در بخش نمونه کارها، شرکت هایی که افتخار همکاری با آن ها را داشتیم، مشاهده کنید.

شاید نام‌هایی از قبیل جعبه سخت، باکس مقوایی یا هارد پکیجینگ به گوشتان خورده باشد. همه این عبارات معادل‌‌هایی برای بسته ‎بندی هارد باکس هستند.

وقتی پای بسته‌بندی محصولات لوکس یا خاص در میان است، هارد باکس یکی از بهترین گزینه‌های پیش رو به شمار می‌رود. برای عرضه جعبه سخت از دو روش چاپی (افست) و طلاکوب استفاده می‌شود.

مشتریان می‌تواند تقاضا کنند که طرح دلخواهشان به روش چاپی روی هارد باکس چاپ شود. برای تهیه هارد باکس‌های طلاکوب هم اکثراً از مقوای فابریانو و فدرگونی استفاده می‌شود.

اگر قصد دارید بسته‌بندی شکیل‌تری برای کالای خود تهیه کنید، امکان استفاده از یک پوشش جیر یا مخمل هم روی لایه بیرونی هارد باکس وجود دارد.