جعبه فلکسویی

جعبه چاپ فلکسو + کارتن فلکسویی

یکی از انواع سفارش ها مربوط به جعبه چاپ فلکسو می گردد که این نوع از کارتن ها قیمت پایین تری در مقایسه با کارتن و جعبه لمینتی دارند. به دلیل همین قیمت پایین است که محبوبیت سفارش برای این کارتن ها بیشتر از دیگر نمونه ها بوده است. چاپ مستقیم طرح روی کارتن را فلکسو می گویند و نتیجه آن را جعبه چاپ فلکسو می نامند. در این چاپ از صفحات یا کلیشه های چاپی قابل انعطاف استفاده می شود و در آن امکان چاپ حروف و تصاویر به صورت کاملا برجسته وجود دارد. روز به روز در صنعت کارتن سازی، دستگاه چاپ این مدل در حال رشد است که هم اکنون می توان با کیفیت بهتر این سبک از جعبه ها را تولید کرد. برای سفارش جعبه چاپ فلکسو کافیست که فرم زیر را پر کنید:

چاپی که در بین انواع چاپ ها رایج است چاپ فلکسو است و معمولا برای بسته بندی از این نوع چاپ استفاده می شود. اگر چیزی سطح نا صافی داشته باشد یا از کاغذ و مقوا درست شده باشد و کاربرد خوبی برای چاپ های رنگی داشته باشد، پیشنهاد ما برایشان چاپ فلکسو است، بهتر است برای چاپ های رنگی از چاپ فلکسو استفاده شود.
از خوبی های این چاپ این است که می توان برای چاپ رنگی بر روی فیلم ارتجاعی و به هم متصل و پلاستیک استفاده کرد، که باعث می شود سطح کیفیت چاپ افست و گراور بالا برود.
چاپ فلکسو نسبت به سایر چاپ ها قیمت پایین تری دارد جوهر این نوع چاپ در مدت زمان کمی خشک می شود و قابلیت چاپ بر روی سطوح و مواد مختلف را دارد. این چاپ بر روی بعضی سطح ها مانند: فیلم پلمیری، فویل آلومینیوم و کاغذ و مقوا بسیار عالی عمل می کند. شما می توانید از این نوع چاپ برای محصولاتی مانند جعبه مقوایی، کیسه خرید فروشگاه، لیبل پشت چسب دار، بسته‌بندی بهداشتی و مواد غذایی و لیوان کاغذی و کاغذ دیواری و پاکت‌های مختلف استفاده کنید.

مزایای این نوع چاپ چیست؟

این نوع چاپ سرعت بالایی دارد.
برنامه بسیار متنوعی دارد.
هزینه کمتری را نسبت به بقیه نوع چاپ ها برای چاپ کوتاه و متوسط دارد.
نتایجی را که در بر دارد ، با کیفیت بالا است. مقرون به صرفه است و دوام بالایی دارد.

مرکب های استفاده شده در این چاپ چیست؟

از مرکب هایی در این چاپ استفاده شده که با مرکب های چاپ روتوگراور شباهت دارد، جنس این مرکب با جنس مرکب هایی که در چاپ افست به کار می رود و حالت خمیری ای دارد متفاوت است. مرکب این نوع چاپ زود خشک می شود به دلیل این که از نوع گرانروی است که موجب می شود هزینه پایین تر و تولید بیشتر را برای مشتریان داشته باشد. این چاپ بیشتر برای بسته بندی استفاده می شود و سرعت این دستگاه چاپ ۷۵۰ متر در دقیقه است.

این چاپ معایب هم دارد؟

این چاپ در مقابل چاپ‌های دیگر فقیر به شمار می‌آید و در این چاپ تغییر رنگ انجام نمی‌شود.

چاپ فلکسو در چه مواردی کاربرد دارد؟

* برای پاکت خرید و بسته‌بندی‌هایی که قابلیت انعطاف دارند می توان از این چاپ استفاده کرد.
* برای لیبل رول پست چسب دار هم قابل استفاده است.
* برای نمونه‌های مختلف پاکت از این چاپ می توان استفاده کرد.
* برای ساک‌های کاغذی و پلاستیکی و کارتن‌هایی که خود ساخته و برای مقوا کنگره دار قابل استفاده است.
* برای کارتن‌هایی که برای مایعات و کارتن مقوایی از این چاپ استفاده می شود.
* برای روزنامه و کتاب هاب جلد شومیز هم از این چاپ می توان استفاده کرد.
* چاپ روی فویل و سلفون از این نوع چاپ است.
* روی لفاف بسته‌بندی و چاپ روی کارتن و روی کارتن و فرم اداری هم می توان ازین چاپ استفاده کرد.

اهمیت چاپ فلکسو در چیست؟

برای بیشتر چاپ های رنگی از چاپ فلکسو استفاده می کنند، و نسبت به بقیه چاپ ها نکته مثبتی که دارد این است که از جوهر بیشتری برای چاپ می‌توان استفاده کرد. این چاپ بسیار ساده بوده و به شکل رول تغذیه می‌شود و در چاپ‌های برجسته و کلیشه پلاستیکی که با محصول چاپ شونده مستقیم در تماس است به کار می‌ رود.

زنبیل خرید